Top 10 - gadżety erotyczne

Wydrukowano z portalu
21 plus 7

Niektórzy z nas nigdy nie byli w sex shopie, ale są i tacy, którzy regularnie odwiedzają te miejsca, by odkrywać dla siebie nowe sposoby doznawania rozkoszy. Możemy tam kupić gadżety do indywidualnego użytku albo coś, co da przyjemność obojgu. Warto korzystać z tego, co może ułatwić nam poznanie swojego ciała i jego reakcji, a co więcej umożliwi urozmaicenie życia seksualnego. Polecamy eksperymentowanie i życzymy dobrej zabawy!

1. WIBRUJĄCE DOZNANIA

Wibratory to urządzenia zasilane prądem z baterii, które wibrują i są wykorzystywane do stymulacji łechtaczkowej, pochwowej, analnej (m.in. stymulatory prostaty) czy też punktu G, i penisa. Niektóre wibratory działają jednocześnie na kilka obszarów erogennych. W zależności od preferencji możemy wybrać wibratory wykonane z najprzyjemniejszego dla nas tworzywa, np. gumy, plastiku, lateksu, akrylu, silikonu, a nawet metalu lub szkła. Co więcej są i takie, które same wyginają się wewnątrz ciała oraz obracają, dzięki czemu intensyfikują doznania. Wiele z wibratorów dla kobiet przypomina męski członek, ale coraz częściej wybierane są takie, które wyglądają jak designerskie przedmioty albo zabawki dla dzieci (dla niepoznaki). Pary często wybierają nakładki na penisa, które wibrują i w czasie stosunku dają niezapomniane wrażenia zarówno jej, jak i jemu. Na rynku można znaleźć wibratory w najrozmaitszych kolorach, o przeróżnych kształtach i możliwościach – wystarczy tylko po nie sięgnąć i czerpać z nich przyjemność!

2. NAJNOWOCZEŚNIEJSZY WIBRATOR

Najnowszym krzykiem mody jest wibrator Hello Touch, stworzony przez firmę JimmyJane. To wyjątkowe urządzenie składa się z nakładki na nadgarstek i dwóch wibrujących nasadek na palce. Można rozkoszować się stymulacją samemu albo dać rozkosz ukochanej osobie. Tak więc palce w ruch!

3. KULKI GEJSZY, MIŁOŚCI, WAGINALNE

Nieważne, jak je nazwiemy – ważne, jak one działają! Są to okrągłe przedmioty, które umieszcza się w pochwie. Służą do ćwiczenia mięśni Kegla (mięśnie dna miednicy), dzięki czemu zwiększają satysfakcję seksualną kobiet.

4. PIERŚCIENIE EREKCYJNE

Pierścienie erekcyjne są to nakładki na penisa, które mają za zadanie podtrzymać wzwód i wydłużyć stosunek seksualny. Pierścień uciska członek, wzmacniając erekcję – to główny powód, dla którego tak wielu mężczyzn wybiera ten gadżet erotyczny. Pierścienie często mogą dodatkowo stymulować wibracjami i wypustkami łechtaczkę kobiety w czasie penetracji. Jednym słowem korzyści mogą być dla obojga!

5. NAKLEJKI NA SUTKI I CIAŁO

Coraz więcej kobiet jest świadomych swojego ciała i atrakcyjności. Z każdym rokiem rośnie pewność siebie Polek, dlatego chętnie sięgamy po gadżety, które mogą rozpalić zmysły mężczyzn. Kobiety mogą nakleić nakładki na sutki z mieniących się kamieni albo z frędzelkami, którymi można zataczać frywolne kółeczka w powietrzu lub tuż przed twarzą mężczyzny. Z pewnością taki widok zahipnotyzuje każdego samca!

6. KAJDANKI

Pomysłem na uatrakcyjnienie sypialnianych igraszek mogą być kajdanki. Niektórzy chcieliby przykuć partnera do łóżka, by mieć nad nim kontrolę, inni po prostu skuwają ręce sobie lub spinają się z partnerem. To może być ciekawe doświadczenie, szczególnie gdy kajdanki są zdobione futerkiem, koralikami, skórą albo piórami – do wyboru do koloru.

7. DO LIZANIA I MASAŻU

Idealne do gry wstępnej są specyfiki zapachowe i smakowe. Aby rozluźnić napięte po całym dniu ciało i rozgrzać je przed namiętnym seksem, warto sięgnąć po olejki czy też żele do masażu. Aby upiększyć i nęcić partnera, możemy posypać się smakowitym pudrem, umalować wyborną szminką o smaku szampana i posłużyć się jadalnymi farbami do ciała. Seksownym pomysłem jest namalowanie na swoim ciele ścieżki, którą będzie miała zlizać ukochana osoba – od ust do… sami wiecie gdzie!

8. SEKSOWNE STROJE

Co cię kręci, co cię podnieca – to możesz znaleźć w sklepach z erotycznymi gadżetami. Nie tylko jadalną bieliznę, ale też seksowne wdzianka i całe przebrania. Wszystko po to, by spełniać swoje fantazje. Jeśli partner pragnął cię ujrzeć w roli surowej policjantki albo seksownej pielęgniarki – to może zaraz mieć z tobą do czynienia! A może tobie marzył się seksowny kelner, który poda ci drinka? Wystarczy się tylko odważyć…

9. GORĄCE FILMY

Filmy erotyczne i pornograficzne mogą stać się ciekawą formą gry wstępnej. Jednych podnieci widok uprawiających seks aktorów, a inni znajdą inspiracje na filmie. Warto korzystać z tego, co jest na rynku, aby wzbogacić swoje życie erotyczne. Życzymy udanego seansu!

10. GRY I ZABAWY

W sklepach z erotycznymi zabawkami można znaleźć coraz więcej gier i zabaw dla par. Przykładem może być Karmasheetra, czyli coś jak Twister, tylko dla dorosłych. Poza tym często kusimy się na kości przedstawiające, gdzie i jak mamy się kochać, czy też na zabawy z kartami zawierającymi seksowne zadania do wykonania. Warto cieszyć się seksem i po prostu bawić!

Skomentuj artykuł

Top 10 - afrodyzjaki Uzależnienie od masturbacji - czyli kiedy masturbacja może stać się szkodliwa